Kontakta oss

Hässleholm
Kanslihusvägen 13a
281 56 Hässleholm

Kristianstad
Nya Boulevarden 8
291 31 Kristianstad

Malmö
c/o Infracom Connect
Derbyvägen 6D, 212 35 Malmö

Medarbetare

Alex Alstrin

Teknikkonsult

0451-422 37

alex.alstrin@qsi.se

Anders Bengtsson

Systemkonsult

0768-12 36 06

anders.bengtsson@qsi.se

André Olsson

Systemkonsult

0451-422 43

andre.olsson@qsi.se

Anna Johansson

Sälj/Administration

0451-422 44

anna.johansson@qsi.se

Ann-Helen Andersson

Internservice

0451-422 36

ann-helen.andersson@qsi.se

Carina Persson

Ekonomi/HR

0451-422 45

carina.persson@qsi.se

Christer Persson

Systemkonsult

0451-422 33

christer.persson@qsi.se

David Lundqvist

Systemkonsult

0451-422 48

david.lundqvist@qsi.se

Dennis Samelius

Teknikkonsult

0451-422 30

dennis.samelius@qsi.se

Fredrik Möller

Systemkonsult

0451-422 49

fredrik.moller@qsi.se

Henrik Månsson

Systemkonsult

0451-422 47

henrik.mansson@qsi.se

Jacob Lundin

Systemkonsult

0451-422 41

jacob.lundin@qsi.se

Jennie Ask

Teamleader Servicedesk

0451-422 30

jennie.ask@qsi.se

Joakim Cefalk

Systemspecialist

0451-422 46

joakim.cefalk@qsi.se

Kristoffer Andréasson

Systemkonsult

0451-422 35

kristoffer.andreasson@qsi.se

Marcus Lindén

Systemkonsult

0451-422 39

marcus.linden@qsi.se

Mattias Nässén

Teknikkonsult

0451-70 61 85

mattias.nassen@qsi.se

Per Alverup

Systemkonsult

0451-422 32

per.alverup@qsi.se

Pontus Winter

Servicedesk

0451-422 30

pontus.winter@qsi.se

Thomas Nilsson

COO/Systemspecialist

0768-12 36 83

thomas.nilsson@qsi.se

Tobias Bengtsson

Systemkonsult

0451-422 38

tobias.bengtsson@qsi.se

Våra tjänster

Se vad vi kan erbjuda

Med vår gedigna kompetens, långa erfarenhet och avancerade tekniska lösningar kan vi göra skillnad i er verksamhet.

Vi är Microsoft Partner

En titel som i korthet innebär att vi som partner uppfyllt alla de högt ställda krav på prestation, kompetens, kvalitet och kan förmedla värdet till våra kunder.