Kontakta oss

Hässleholm
Kanslihusvägen 13a
281 35 Hässleholm

Kristianstad
Nya Boulevarden 8
291 31 Kristianstad

Eslöv
Åkermans väg 5
241 38 Eslöv

Medarbetare

Alex Alstrin

Teknikkonsult

0451-422 37

alex.alstrin@qsi.se

Anders Bengtsson

Systemkonsult

0413-170 92

anders.bengtsson@qsi.se

André Olsson

Systemkonsult

0451-422 43

andre.olsson@qsi.se

Anna Johansson

Sälj/Administration

0451-422 44

anna.johansson@qsi.se

Carina Persson

Ekonomi/HR

0451-422 45

carina.persson@qsi.se

Christer Persson

Systemkonsult

0451-422 33

christer.persson@qsi.se

Christina Hörnebrant

Internservice

0451-422 36

christina.hornebrant@qsi.se

David Lundqvist

Systemkonsult

0451-422 48

david.lundqvist@qsi.se

Fredrik Möller

Systemkonsult

0451-422 49

fredrik.moller@qsi.se

Henrik Månsson

Systemkonsult

0451-422 47

henrik.mansson@qsi.se

Jacob Lundin

Teknikkonsult

0451-422 41

jacob.lundin@qsi.se

Jennie Ask

Teamleader Servicedesk

0451-422 42

jennie.ask@qsi.se

Joakim Cefalk

Systemspecialist

0451-422 46

joakim.cefalk@qsi.se

Kristoffer Andréasson

Systemkonsult

0451-422 35

kristoffer.andreasson@qsi.se

Marcus Lindén

Systemkonsult

0451-422 39

marcus.linden@qsi.se

Per Alverup

Systemkonsult

0451-422 32

per.alverup@qsi.se

Pontus Winter

Servicedesk

0451-422 31

pontus.winter@qsi.se

Thomas Nilsson

VD/Systemkonsult

+46 (0)76-812 36 83

thomas.nilsson@qsi.se

Tobias Bengtsson

Systemkonsult

0451-422 38

tobias.bengtsson@qsi.se

Våra tjänster

Se vad vi kan erbjuda

Med vår gedigna kompetens, långa erfarenhet och avancerade tekniska lösningar kan vi göra skillnad i er verksamhet.

Vi är Microsoft Guldpartner

En titel som i korthet innebär att vi som partner uppfyllt alla de högt ställda krav på prestation, kompetens, kvalitet och kan förmedla värdet till våra kunder.